Müşteri odaklı - İnovasyon

Değerlerimiz

Robotica yenilikçi bir şirkettir. Çalışma şeklimizde olduğumuz kadar projelerimizle de yenilikler yapıyoruz. Yönetiminde şeffaf olan ve meslektaşları arasında karşılıklı yardımlaşma ortamı sunan , faaliyetlerinin merkezinde güven yer alan bir şirketiz.

Çalışanlarımız tutkulu ve işini seven insanlar olup, müşteri odaklıdırlar. Müşteri memnuniyetine önem verirler, bu da onları daha ileri gitmeye, her zaman daha iyisini yapmaya sevk eder.

Robotica Hakkında

EN İYİSİYİZ

Robotica, akıllı otomatik üretim ve dağıtım teknolojisi çözümleri sağlar. Dünyanın önde gelen üreticilerinin, ürünleri üretme ve dağıtma şeklini değiştiriyoruz.

Robotica, otomasyon endüstrisinde en yüksek kalitede sistem mühendisliği, programlama ve yerinde hizmetler sunar. Nitelikli teknisyen ve programcılardan oluşan kadromuz, çok çeşitli platformlarda ve operatör arayüzlerinde endüstriyel kontrol sistemleri geliştirme ve devreye alma konusunda uzmanlaşmıştır.

Güvenilir bir Fanuc entegratörü olarak Robotica, tüm robotik programlama, sorun giderme ve eğitim ihtiyaçlarınızı destekleyebilir.

Tüm Robotica sistemleri, tesisimizde monte edilir ve test edilir ve demontaj ve nakliye öncesinde müşterinin tamamen memnun kalmasını sağlamak için kapsamlı bir FAT (fabrika kabul testi) geçirir.

Ayrıca, kurulum denetiminden tam sistem kurulumlarına ve operatör eğitimine kadar eksiksiz bir kurulum ve devreye alma hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Etkili çalışmayan veya beklentilerinizi karşılamayan bir üretim veya paketleme sisteminiz varsa, Robotica size yardımcı olabilir.

Robotica, derinlemesine bir sistem analizi gerçekleştirerek,  yapacağınız yatırımlarınızı en üst düzeyde verim almanıza olanak sağlamak adına en iyi güncellemeler ve değişiklikler için öneriler sunacaktır.

Güvenebileceğiniz Deneyimli Bir Ortak

 

Robotica olarak, robotikleri herhangi bir operasyonda uygulamanın korkutucu bir deneyim olabileceğini biliyoruz. Robotik sistemi bir operasyona tasarlamak, kurmak ve entegre etmek kolay bir iş değildir, ancak genellikle bir şirketin devam eden başarısı için çok önemlidir.

Robotica ile çalışmayı seçerken, güvenebileceğiniz bir ortakla çalıştığınızdan emin olabilirsiniz. Robotik sistemlerinize özel çözümler geliştiriyoruz ve son teknolojiyi takip ederek sisteminize entegre ediyoruz.

İşletmenizi En Yüksek Operasyonel Verimlilik Düzeyine Yükseltin

 

Robotica, kaliteli otomatik üretim sistemleri konusunda oldukça bilgili bir tedarikçi olarak itibar kazanmıştır. Tüketici ambalajlı mallar ve üretim ve paketleme süreçlerini optimize etmek için yüksek performanslı robotik ve taşıma sistemlerine ihtiyaç duyan diğer sektörlerdeki müşteriler için ileri teknoloji ürünü, yüksek teknoloji çözümleri geliştirmede uzmanız.

Çalışanlarımızın Uzmanlığı Başarımızın Anahtarıdır

ŞİRKETİMİZ

Size Ulaşalım

TEKLİF AL

Çağrı Merkezi+90 506 614 97 69

Email Adresimizinfo@robotica.com.tr